Burdasınız: Ana Sayfa » Genel Tanım » Medyum Olcay Hoca ile hayatım tekrar düzene girdi

Olcay Hoca olmasaydı şimdi hem işsiz, hem de borç içinde herşeyini satmış biri olabilirdim. Öncelikle şunu belirmek istiyorum ki hayatta büyü, etki gibi şeylere inanmaz bunların konusu geçtiği zaman saçmalık der geçerdim. Ama kendim bizzat bunu yaşadıktan sonra şimdi kesinlikle böyle olayların yapılabildiğini ve çok etkili olduğunu biliyorum. 10 yıldır kurumsal niteliği olan özel bir şirkette çalışıyorum. 5 yıl reklam ve kurumsal iletişim departmanında asistan olarak çalıştıktan sonra terfi aldım ve Pazarlama Müdürlüğübe kadar yükseldim. Çok iyi eğitim almış, iki dil bilen, işini iyi yapan çalışkan bir insanım. Çalıştığım şirkette kendimi kanıtlamış, işime çok önem vererek devam ediyordum. Bölge Müdürü olmayı hedefliyor, bunun için de çok çalışıyordum.

Hatta Genel Müdürüm bana 6 ay içerisinde Bölge Müdürü olacağımı, şimdiden bunun için proje çalışmalarına başlamamı söylemişti. Her işyerinde olduğu gibi çekişmeler, çekememezlikler, dedikodular tabiki bizim şirkette de vardı. Ama hayatım boyunca böyle şeylere prim vermedim, kimsenin kuyusunu kazmadım. Hep emek ve çalışmaya değer veren biriyim ben. Ne olduysa 1 yıl önce oldu ve herşey birden değişti. Bana Bölge Müdürü olacaksın hazırlan diyen adam gitti, sürekli beni eleştiren, önceden yaptığım her işi takdir ederken artık yaptığım hiçbir işi beğenmiyor, eksik, hatalı ve yetersiz buluyordu. Halbuki yılların deneyimi ile çok daha iyi çalışmalar çıkartıyordum. Hatta o kadar ileri gidildi ki beni tekrar asistan yapmaya çalıştı. Sürekli bana ter davranıyor, konuşma talebimi de reddediyordu. Ben aldığım maaaşa göre kredi çekip borçlanarak ev almıştım. İşten ayrılmam yada aldığım maaşın düşürülmesi beni resmen icraya götürürdü. Bu sıkıntılar içinde iken annem sana kesin büyü, kötü bir şey yaptılar yoksa birden bunlar olmaz dedi. Ben anneme saçmalama diye çıkıştım hatta. Annem  Olcay Hocadan hep bahsederdi. Bir çok arkadaşı Olcay Hoca sayesinde çok beladan kurtulduğunu, mutsuzluklarına çözüm bulduklarını anlatırdı. Beni çeke çeke Olcay Hocaya götürdü. Bütün olan biteni anlattım.

Olcay Hoca üzerimde bağlama büyüsü olduğunu söyledi. Bendeki tedirginliği de sezdiği için para bile talep etmedi. Önemli olan senin bu müşgül durumdan kurtulmandır, iş insanın hayatında çok önemlidir, sen de onca yıl emek vermişsin işine dedi.  Bana üzerimdeki büyüyü bozmak için  celp işlemi yapacağını, okuma yapacağını ve verdiği gümüş kaplamayı üzerimde taşımamı istedi. İlgisi, yaklaşımı, insana değer verişi, halden anlayışı karşısında gerçekten çok etkilendim. Dediği gibi bana hazırladığı gümüş kaplama muskayı üzerimde taşımaya başladım. Olcay Hoca yaptığı işlemin 21 günde etkisini göstereceğini söylemişti. Aynen dediği gibi de oldu.

Genel Müdürümün bana tavrı değişmeye başladı. Kötü davranan sürekli eleştiren adam tekrar eski haline dönmeye başladı. Toplantılara tekrar davet ediliyor, sunumları yine eskiden olduğu gibi benim yapmamı istiyordu. İnanın yaşadıklarım karşısında ben bile şoke oldum.

Olcay Hoca sayesinde o kötü dönemi ve o kötü büyüyü üzerimden attım. Kesinlikle Olcay Hoca işinde çok iyi ve başarısı çok ortada. İşinde başarıyı önemseyen biri olarak ben Olcay Hocaya hem dua ediyor hem de tadire şayan buluyorum. Böle Müdürü olmam konusunda gelişmeler yaşıyorum şu günlerde. Çok mutluyum ve bunu kesinlikle Medyum Olcay Hocaya borçluyum. Arkadaşlarıma öneriyorum. Herkese gönlüm rahat tavsiye ediyorum. Burdan da yazmak istedim ki benim gibi kötü haller yaşayan insanlar da Olcay Hocaya yorumlarına buradan ulaşabilsinler.

Bir önceki yazımız olan Bir İşletme İçin Erp Programı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yok


© 2017 Biltaş Sağlık-Genel Sağlık Bilgisi Sitesi ve Tanıtım Sitesi · Subscribe: Posts Sponsor:Böcek İlaçlama Esenyurt-Bağcılar Böcek İlaçlama-Bu sitenin Seo çalışmaları profesyonelseo.com.tr tarafından yapılmaktadır