Burdasınız: Ana Sayfa » Genel Tanım » Tercüme Büroları Ne İş Yapar?

Tercüme büroları, özellikle dünyanın globalleşmesi ile beraber revaçta olan bir iş dalıdır. Özellikle evrensel dil İngilizce ve diğer Avrupa dillerinin yoğunlukta tercih edildiği günümüzde, iç karışıklık dolayısıyla Suriyeli göçmenlere Arapça hizmetleri de çokça artmış ve bu dalda bizlerde sizlere vermekteyiz.

Hangi Dallarda Tercüme İşlemleri Yapıyorsunuz?

Teknik tercüme, ticari tercüme, hukuki tercüme, simultane tercüme, sözlü tercüme, yazılı tercüme, pasaport tercüme, medikal tercüme, tıbbi tercüme, lojistik tercüme, web sitesi tercümesi, noter onaylı ve apostil tasdikli tercüme işlemlerinde ve daha sayamadığımız bir çok dalda sizlere yardımcı oluyoruz. Tercüme işlemleri ile ilgili buraya tıklayınız.

Bütün Diller Mevcut Mu?

Tercüme işlemlerimizde, her tercüme bürosunda olduğu gibi ana diller başta olmak üzere bir çok dilde hizmet vermekteyiz. Sözlü ve yazılı olarak hizmet verdiğimiz büromuza ve bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yazılı Tercüme Alanlarınız Neler?

Tercümenin her çeşidini yapan firmamız, saymakla bitmeyecek bu dallarda size profesyonel destek sağlıyor. Deneyimli ekip arkadaşlarımızı sizler için bir araya getirdik!

Sözlü Tercüme Alanlarınız Neler?

Sözlü tercüme alanında, özellikle turizm rehberliği ve sözlü çevirmenlik işlemlerimiz çok yaygın. Tur ve organizasyonlara katılıyoruz. Tercüme yaptırmak için tıklayınız.

Tercüme İşlerinde Profesyonel Destek

Gerek sözlü, gerek yazılı olarak tercüme hizmetimize yılların verdiği tecrübemizi, sizlerin istekleri ve beklentileri ile yoğuruyoruz. Profesyonel ekibimiz ve modern büromuz ile sizlerin hizmetindeyiz. Teknik tercüme, ticari tercüme, hukuki tercüme, simultane tercüme, pasaport tercüme, medikal tercüme, tıbbi tercüme , lojistik ve web sitesi tercüme işlemleriniz için doğru adrestesiniz. Global dünyada, sizlere lazım olan yada olabilecek her dilde tercüme desteği sağlıyoruz. Çoklu dil desteği, profesyonel çevirmenler ve sizlere rehberlik edebilecek kaliteli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Yıllardır özenle yaptığımız işimizde artık bölgenin en çok söz edilen tercüme bürolarından biriyiz. Müşterilerimize verdiğimiz güler yüzlü hizmetimiz ve kaliteli ekip arkadaşlarımız ile bunu başardık. Siz değerli müşterilerimizin, çevirme ve dil danışmanlığını yapmaktan onur duyuyoruz. Kendi alanında uzman ekip arkadaşlarımız, sizlerin iş veya hukuki tercüme işlerini titizlikle yapmaktan onur duyar.

Bir önceki yazımız olan Ofis Bölme Sistemleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yok


© 2016 Biltaş Sağlık-Genel Sağlık Bilgisi Sitesi ve Tanıtım Sitesi · Subscribe: Posts Sponsor:Böcek İlaçlama Esenyurt-Bağcılar Böcek İlaçlama-Bu sitenin Seo çalışmaları profesyonelseo.com.tr tarafından yapılmaktadır